Pagina1 van 1
Forum

Welkom bij de Tweaking4All gemeenschapsforums!
Voor je gaat deelnemen, bekijk de Forum Regels!

Specifieke onderwerpen: Start het onderwerp met de naam van het programma of systeem.
Bijvoorbeeld “MacOS X – Jouw vraag“, of bijvoorbeeld “MS Word – Jouw Tip of Truc“.

Merk op: Omschakelen naar een andere taal zal niet werken als je een post aan het lezen bent aangezien er waarschijnlijk geen vertaling beschikbaar is.



Wheel of Fortune
 
Deel:
Meldingen
Alles wissen

[Opgelost] Wheel of Fortune

1 Berichten
1 Gebruikers
0 Reactions
1,461 Bekeken
(@mischa)
New Member
Deelgenomen: 8 jaar geleden
Berichten: 1
Topic starter  

Hoi allen!

Voor een komend concept/feestje hebben we een leuk idee bedacht; een Wheel of Fortune! Het is de bedoeling dat middels dit rad het publiek van de avond 'beslist' welke DJ en welk genre er gedraaid wordt. Door te drukken op een knop begint het een LED strop te draaien en deze moet bij een random LED eindigen in een bepaalde kleur. Nu ben ik een beginner met Arduino en Neopixels en loop ik vast op het feit dat ik aangeef hoeveel LEDs ik heb. Het zijn er in het totaal namelijk 89, maar ik moet in de code 120 aangeven om alle LEDs mee te krijgen in de strandtest.

Daarnaast vroeg ik me af of er iemand kan helpen (evt. tegen een vergoeding) bij het maken van de code. Het is de bedoeling dat er middels dipswitches op de achterkant een kleur aan of uit te zetten. DJ's hebben namelijk een bepaald kleur shirt aan en wanneer er iemand op de knop drukt moet de uitkomst (kleur -> tshirt DJ) (positie -> genre) voor een kwartier draaien.

Er kunnen minimaal 2 DJ's en maximaal 4 DJ's meedoen op een avond.

Ik ben me ervan bewust dat ik nogal plots op dot forum ben zonder enige introductie. Normaliter ben ik een kwebbelkont op fora, maar dit heeft voor mij wat tijdsdruk. Ik zal zeker verder op dir forum gaan rondstruinen!

Cheers,

Mischa


   
BeantwoordenCiteren
Deel: