Pagina1 van 1
Forum

Welkom bij de Tweaking4All gemeenschapsforums!
Voor je gaat deelnemen, bekijk de Forum Regels!

Specifieke onderwerpen: Start het onderwerp met de naam van het programma of systeem.
Bijvoorbeeld “MacOS X – Jouw vraag“, of bijvoorbeeld “MS Word – Jouw Tip of Truc“.

Merk op: Omschakelen naar een andere taal zal niet werken als je een post aan het lezen bent aangezien er waarschijnlijk geen vertaling beschikbaar is.



Android TV - Youtub...
 
Deel:
Meldingen
Alles wissen

[Opgelost] Android TV - Youtube videos kijken op een NVidia Shield of Android TV zonder advertenties (adblocker)

1 Berichten
1 Gebruikers
0 Reactions
1,206 Bekeken
 Hans
(@hans)
Famed Member Admin
Deelgenomen: 12 jaar geleden
Berichten: 2822
Topic starter  

Ik vind het geen ramp om eens een advertentie te zien zodat de kosten worden gedekt voor de content die ons "gratis" wordt aangeboden. Ik doe hetzelfde op mijn eigen website.

Google/Youtube gaat echter te ver wat mij betreft en de idiote advertenties gaan nu de overhand krijgen. Iets waarvoor ik bijna 20 jaar geleden stopte met TV kijken. Ziek gewoon hoeveel advertenties er op je af gegooid worden. Ik krijg steeds vaker 2 advertenties aan het begin van een video, welke ik niet kan onderbreken, en dan nog 1 of meer keren tijdens een video waarvan ik sommige na 6 seconden kan onderbreken.

Meneer Google: Als je me een advertentie van rond de 5 seconden laat zien, dan heb ik daar geen moeite mee.

Dus ik heb ook gekeken naar Youtube premium wat jaarlijks op €84 uitkomt op dit moment. No thank, dat is bijna de prijs van Netflix en daar is de content dan toch echt waardevoller voor mij.

Lang verhaal kort: ik begon te kijken naar een adblocker en liep "SmartYoutubeTV" tegen het lijf wat prima werkt op Android TV (NVidia Shield, en verschillende moderne TV's die op Android draaien)

Uiteraard is de APK niet in de Google Play store te vinden dus je moet het even handmatig installeren.

1. Download de APK hier : https://smartyoutubetv.github.io

2. Kopieer het naar jouw Android TV mocht je het op een ander apparaat hebben gedownload (Android TV heeft een ingebouwde optie om toegang te geven over het netwerk).

3. Met een tool zoals X-plore heb ik de APK vervolgens geinstalleerd.

SmartYoutubeTV kun je zien als een Youtube player app, net zoals de Youtube app zelf.

Je kunt zelfs met je smartphone casting doen naar deze app.

NB: kan zijn dat SmartYoutubeTV niet automatisch start.

Om casting aan te zetten:

1. Open SmartTubeNext en ga naar settings
2. Ga naar "Remote control" (2de optie)
3. Open de YouTube app op jouw telefoon, ga naar settings > General > watch on TV
4. Klik op de connect using TV-code optie en vul de code van jouw TV in


   
BeantwoordenCiteren
Deel: